obrazek
Firma w UE
Firma w Norwegii, Danii i Szwecji

Firma w Norwegii


Biuro ABVIK oferuje szeroki wachlarz usług doradczych oraz obsługę kadrowo płacową dla firm zagranicznych rozpoczynających jak i prowadzących działalność w Norwegii z branży budowalnych, stoczniowych, wynajmu pracowników, IT i nie tylko.
 

Oferujemy

 

Posiadamy bogate doświadczenie przy tworzeniu najbardziej optymalnego modelu biznesowego na terenie Norwegii uwzględniającego przepisy o podatku VAT,  o zakresie obowiązku podatkowego i podatków pracowniczych
Dzięki znajomości języka norweskiego oraz bogatemu doświadczeniu zapewniamy  najwyższą jakość usług oraz konkurencyjne ceny

 

Firma w Danii


Dla podmiotów oddelegujących pracowików oferujemy pomoc przy  rejestracji  podmiotów gospodarczych funkcjonujących na terenie Danii, w duńskim rejestrze  Erhvervsstyrelsen i uzyskaniu numeru CVR / SE, a także rejestrujemy firmy delegujące  pracowników do Danii w ramach świadczenia usług w systemie RUT.


Zarejestrowanie się w RUT obowiązuje od 1 stycznia 2011r. zarówno zagraniczne zakłady pracy jak i także samodzielnych rzemieślników, nie mających zatrudnionych u siebie pracowników.


Oferujemy także:

- rejestrację w duńskim rejestrze przedsiębiorców

- użyczenie adresu w Danii i duńską osobę do kontaktu

- doradztwo podatkowe w zakresie podatku VAT,   naliczenia płac, podatków pracowniczych oraz ubezpieczeń społecznych w Danii,  uwzględniając przepisy międzynarodowe i duńskie.

Oddelegowanie pracownika może wiązać się ze zmianą miejsca opodatkowania i oskładkowania przychodów. W związku z tym dadzamy jaką formę prowadzenia działanosci wybrać, aby nie powstał obowiązek odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne w Danii, podatku VAT i podatków dochodowych.

 

Firma w Szwecji


Biuro ABVIK specjalizuje się w obsłudze polskich podmiotów wykonujących usługi w Szwecji.

 

Przedsiębiorstwo zagraniczne prowadzące działalność gospodarczą w Szwecji  może posiadać obowiązek podatkowy obejmujący podatek VAT, składki socjalne i podatek dochodowy.

Doradzamy jak optymalizować obowiązki rejestracyjne, podatkowe i prawne podczas świadczenia usług w Szwecji.


Wykorzystując przepisy umów międzynarodowych doradzamy jak skutecznie pokonywać bariery administracyjno-prawne oraz podatkowe na terenie Szwecji.

Posiadmy doświadczenie w obsłudze podmiotów polskich działąjących na rynku szwedzkim.

 

Współpracujemy z biurami rachunkowymi oraz prawnikami na terenie Norwegii, Danii  i Szwecji


drukuj Wydrukuj tę stronę
58 500 87 01
Infolinia czynna w godzinach
od 9.00 - 16.00 od Pn - Pt.