obrazek
O nas

Początki naszej firmy sięgają 2009 roku, która powstała z przekształcenia Business Tax Advisory Kancelaria Doradztwa Podatkowego Ilona Kozieńcow w spółkę cywilną po przystąpieniu biegłego rewidenta.

Biuro rachunkowe ABVIK powstało w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania polskich inwestorów na rynkach skandynawskich oraz Niemczech a także przybywających do Polski inwestorów zagranicznych.

 

Swoją ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorstw delegujących pracowników za granicę wykonujących różnorodne projekty z branży IT, branży usług budowlanych, instatalatorskich oraz stoczniowych.Lepiej niż zagraniczne firmy rozumiemy istotę oddelegowania pracowników co pozwala zoptymalizować obiążenia podatkowe w krajach UE

 

Dzięki znajomości prawa międzynarodowego, a także prawa wewnętrznego Norwegii, Danii, Szwecji i Niemczech a także praktyki organów podatkowych doskonale rozumiemy realia funkcjonowania  i potrzeby przedsiębiorstw kooperujących na rynkach europejskich.  Wiemy jak ograniczyć formalności oraz obciążenia podatkowe w krajach skandynawskich tj. Norwegia, Dania, Szwecja

 

Nasz zespół prowadzony jest przez biegłego rewidenta i doradcę podatkowego. Dotychczas zdobyte doświadczenie powoduje, iż mamy   aktualną i praktyczną wiedzę co  zapewnia naszym Klientom przewagę konkurencyjną.  

 

Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą nie tylko działających lokalnie, ale także na  terenie całej Polski. Księgowość Gdańsk i cały kraj tylko z ABVIK.

Pliki do pobrania

zalacznikNazwa (63 KB)    >> pobierz <<

zalacznikNazwa (63 KB)    >> pobierz <<


Galeria zdjęć
WPIS NA LISTĘ KRDP KRDP przysięga KIBR diploma

drukuj Wydrukuj tę stronę
58 500 87 01
Infolinia czynna w godzinach
od 9.00 - 16.00 od Pn - Pt.